Ostukorv on tühi!

 

Uudised

Liikumine ja aktiivsus on kõige alus.

Kõik me soovime areneda ning õppida uusi ja huvitavaid tegevusi ja neid edasi anda/õpetada oma sõpradele, tuttavatele, perele ja eelkõige soovime arenemas ning õppimas näha oma lapsi.

Tänapäeval on arenguks väga palju erinevaid võimalusi loodud, eriti mis puutub liikumisse ja sportimisse. Meil on palju ühendusi, spordiklubisid, korraldatakse üritusi aktiivseks liikumiseks, laagreid jne. Liikumine ja erinevate tegeluste õppimine arendab last ja noorukit ning sellega loob ta endale võimalused iseenda keha ja võimete tunnetamiseks. Samuti katsetab ning testib ta oma keha piir võimeid, mille kaudu sünnivad tänapäeva maailmas ka tippsportlased, kes on samuti kellegi lapsed ja nende vanemad suutsid pakkuda neile piisavalt aktiivset elulaadi.

Maailmas on tehtud palju uuringuid liikumise ja arengu kohta laste seas. Uuringute tulemused on ühtsed. Liikumine ja tegelused arendavad lapse motoorset poolt ning samuti on sellel väga palju positiivseid järel mõjusid. Tihti on koolilapsed koolist räsitud ja kurnatud ja on oht langeda stressi, kuid liikumine ja hobidega tegelemine aitab seda leevendada. Sama lugu on tööinimestega, kes liiga palju veedavad aega tööl ja hiljem on vaimselt kurnatud, kuid väike 20 minutiline viibimine korvpalli platsil või jalgpalli tagumine maja taga aias lapsega teeb asja palju paremaks.

Amaya Sport on firma, mis edastab väga suurele kasutajaskonnale üle maailma erinevaid sportimistarbeid, arendavateks tegevusteks vahendeid ja palju põnevaid tooteid. Sealt leiab iga lapsevanem, poiss, tüdruk, sünnipäevale mineja, treener või kehalise kasvatuse õpetaja endale vajaliku.

Liikumine arendab ja seda ei tohiks kunagi keelata, pigem soodustada ja suunata. Praegusel ajal tihtipeale ei jõua käia paljudes aktiivset eluviisi viljelevates asutustes kuhu tahaks minna. Miks siis mitte muretseda endale koju vajalikud vahendid, et ise olla aktiivne ja juba maast madalast oma pisikesele õpetada erinevaid tegevusi, millest tal veel aimu ei ole.

Ole aktiivne ja leia just endale sobiv: www.amayasport.ee


Uudised puuduvad
Uudised puuduvad